Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mycie auta w mieście

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Likwiduje i aplikuje swirlsy
    Porazajacy dzwiek podwojnie doladowanego V8

    Komentarz


    • Zamieszczone przez comando
      A wycieranie mikrofibrą nie likwiduje wspomnianego "filmu" ?
      Lepiej tego nie próbuj, jeśli nie chcesz porysować sobie lakieru.
      Piana to może być tylko jako mycie wstępne, które zdejmuje z auta największy bród, ale nie oznacza, ze auto po "umyciu" piana jest czyste. Wręcz przeciwnie, ono nadal jest brudne.
      Czarny Elegance

      Komentarz


      • Myję auto co najmniej raz w tygodniu. Czyli jeżeli przestrzegał bym waszego kodeksu straciłbym 1/14 życia na mycie skody :lol: Ja odpadam :idea:

        Komentarz


        • Zamieszczone przez comando
          Jeżeli opryskamy auto pianą i umyjemy ciśnieniem, to czy nie będzie już czyste? Po co potem jechać jeszcze na dwa wiadra ? Oczywiście nie mówię o przygotowaniu auta pod wosk lub korektę, tylko o porządnym umyciu.
          Zadałeś pytanie OK

          Zamieszczone przez comando
          Muszę to sprawdzić. W końcu to nie sama woda tylko piana która ma za zadanie rozpuścić brud...
          A wycieranie mikrofibrą nie likwiduje wspomnianego "filmu" ?
          Powątpiewasz w nasze sprawdzone wielokrotnie doświadczenia zwiazane z myciem

          Zamieszczone przez comando
          Myję auto co najmniej raz w tygodniu. Czyli jeżeli przestrzegał bym waszego kodeksu straciłbym 1/14 życia na mycie skody Ja odpadam
          A na koniec wywnioskowałem ''miedzy słowami'' że i tak wiesz lepiej to po co pytasz skoro wiesz lepiej :diabelski_usmiech
          http://carsdetailing.blogspot.com/

          Komentarz


          • Mylisz się kolego. Macie większe doświadczenie i uznaję waszą odpowiedź za zgodną z prawdą. Też nie lubię lakieru bez blasku i dlatego moje auto nigdy nie widziało szczotek ani gąbki. Po prostu chciałem się czegoś dowiedzieć. A na koniec uznałem po prostu że szkoda mi czasu.

            Komentarz


            • A takie pytanie, czy po woskowaniu można myć auto na myjkach ciśnieniowych, czy taka myjka i środki chemiczne nie zmyją wosku? Pytam, bo nie zawsze chce mi się myć na dwa wiadra, chociaż wiadomo, że ta metoda najlepsza!

              Komentarz


              • Zamieszczone przez aronus
                A takie pytanie, czy po woskowaniu można myć auto na myjkach ciśnieniowych, czy taka myjka i środki chemiczne nie zmyją wosku? Pytam, bo nie zawsze chce mi się myć na dwa wiadra, chociaż wiadomo, że ta metoda najlepsza!
                Myc mozna,ale samą wodą.Kazde umycie auta aktywną piana skraca jego trwalosc(mowa o pianie z myjni).Mozna przeciez oplukac auto wodą,i na jedro wiadro odswiezyc lakier.
                Kondziu

                OCP

                Komentarz


                • No właśnie tak podejrzewałem, że te środki na myjni ciśnieniowej za dobre dla wosku mogą nie być. U mnie na osiedlu dużą popularności cieszy się myjnia na BP oferująca mycie mikroproszkiem czyli agresywną chemię muszą tam ładować.

                  Komentarz


                  • Ale takie mycie mikroproszkiem nie zmyje Ci calego brudu z lakieru.Widac to jak auto Link nie zastapi mycia rekawica.
                    Kondziu

                    OCP

                    Komentarz


                    • jeśli nie oszukują na proszku to dość sporo można umyć, ale niestety te myjnie to tylko czysty zysk dla właściciela auto nigdy dobrze nie jest umyte, ręcznego mycia nic nie zastąpi a jeśli auto jest nawoskowane to trzeba unikać tam mycia auta, chyba że ręczne mycie tylko i płukanko.
                      Mastershine - Auto Detailing Studio

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez meridomaniak
                        andrzej1962, czyli w takiej sytuacji trzeba pytać gminy, a nie administracji?
                        w deszczowkowe sie nie zgodza


                        zamiast karchera z zasysaniem za bog wie ile to pompke za 100 , wylacznik za 80 u byle jaki karcher

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez xtremesystems
                          zamiast karchera z zasysaniem za bog wie ile to pompke za 100 , wylacznik za 80 u byle jaki karcher
                          możesz podać jakieś przykładowe? Karchera bez zasysania już mam
                          był Golf | jest Octavia

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez meridomaniak
                            możesz podać jakieś przykładowe? Karchera bez zasysania już mam
                            taka powinna starczyc Materiały i akcesoria dla majsterkowiczów | Majsterkowanie w Castoramie
                            http://carsdetailing.blogspot.com/

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X